Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

başakşehir eca kombi servisi 0850 840 9 212

Başakşehir Bosch Kombi Servisi Sizlerle

Bosch en büyük kombi üretici firmalardan biridir. Kuruluşu oldukça eski, köklü bir firmadır. Birçok alanda faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği alanlardan biri de ısı konforu sağlayıcı cihazlardır. Firma 1825 yılında soba üretimine adım atarak bu alana girmiştir. Günümüzde dünyanın en önde gelen kombi markalarından biridir. Isıtma sistemleri alanında birçok ilki başarmıştır. Kaliteli ve çevre ile uyumlu Bosch kombiler dünya çapında önemli bir pazar payına sahiptir. Ülkemizde de firmamızın  kombileri oldukça rağbet görmektedir. Bu durum servis ağının ülkemizde hayli gelişmiş olması sonucunu doğurmuştur. Bosch servisleri başta İstanbul olmak üzere ülkemizin her bölgesine dağılmıştır.Başakşehir Bosch Kombi Servisi İstanbul’da faaliyet gösteren Bosch servislerinden biridir. Bosch servisler belirli ilkeler çerçevesinde iş yapmaktadır.

Bosch Servisler Hizmet Kalitesinde Ortaktır

Bosch servislerin en önemli özelliklerinden biri hizmet standardizasyonunu sağlamış olmalarıdır. Başakşehir Bosch Kombi Servisleri gibi Türkiye’nin her yanına yayılmış Bosch servisleri yüksek standartları ve ilkeleri çerçevesinde iş yapmaktadır. Firmamızın servisleri müşteri memnuniyetini ön planda tutan kullanıcı dostu servislerdir.

başakşehir eca kombi servisi 0850 840 9 212

Bosch Servisleri Kombinizden Azami Performans Almanızı Sağlar

Bosch servislerinin en önemli görevlerinden biri, Bosch kombi kullanıcılarının kombilerinden maksimum verimi sağlamalarına yardımcı olmaktır. Bu amaçla her türlü bilgilendirme kullanıcıya yapılır.

Başakşehir Bosch Kombi Servis

sayesinde  0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. Kullanıcının talebi doğrultusunda kombi bakımı periyodik olarak yapılır. Kullanıcı evinde ya da iş yerinde kullandığı kombinin bakımını senede en az bir kez yaptırmalıdır. Hatta yoğun kullanılan kombilerin sende iki kez kontrolden geçirilmesi önerilir. Kontrol işlemi kombinizin ömrünü uzatır ve Bosch kombinizden maksimum performans almanızı sağlar. Kombi bakım ücreti, sadece 80 TL’dir. Bu cüzi miktar kombinizin enerji verimliliğini de arttırmanıza sağlar. Kombi bakımına vereceğiniz bu miktar bakım sonucu kombinizin enerji verimliliği artacağından sene içinde fazlası ile size geri döner. Ayrıca ileride yaşanabilecek aksaklıkların ve arızaların önüne geçilir. Bosch Kombi Başakşehir Servisi kombinizden en yüksek verimi almanız için yanınızdadır.

Başakşehir Bosch Servisleri, Bosch firması tarafından belirlenen ilkeler çerçevesinde servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler garantilidir. Gönül rahatlığı ile kombinizin bakım ve onarım işlerinde Bosch servislerinin yetkin elemanlarına güvenebilirsiniz.

Bosch Servisleri Garantili Tamir ve Yedek Parça Sunar

Bosch kombiniz arızalanması durumunda firmamız ile irtibata geçmeniz önerilir. Servis kısa sürede çağrınıza cevap verecek ve sorununuzu halledecektir. Üstelik yapılan tamir işlemleri bir sen boyunca servis garantisinde olacaktır. Bosch un teknisyenleri kombi tamiri için en güvenilir kişilerdir. Servisleri tarafından sağlanacak yedek parçalar da garanti kapsamına girer. Bu yedek parçalarını garantisi bir yıl olup, firmamızın garantisi altındadır. Ayrıca kullanılacak tüm yedek parçalar orijinal olup, kombi modelinizle tam uyum için de çalışır. Kaliteli ve orijinal yedek parça kombi ömrünü uzatır. Kalitesiz yan sanayi ürünler geçici çözümlerdir ve kombi ömrünü kısaltır. Kombi ile ilgili sorunlarınızdaBaşakşehir Bosch elemanlarına başvurabilirsiniz.

başakşehir eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Bosch Kombi Servis Ağı Yanınızda

Bosch kombiler Türkiye’nin en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Bu durum servis ağının oldukça geniş olması sonucunu doğurmuştur. Özellikle İstanbul’da hemen her ilçede Bosch servisleri bulunmaktadır. Örneğin; Başakşehir de bulanan servisimiz bunlardan biridir. Başakşehir ilçesinde ikamet ediyorsanız Başakşehir Bosch Kombi Servisini hizmetini tercih etmenizi öneriyoruz. Size yakın diğer servislerimizi öğrenmek istiyorsanız çağrı merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Yeniliklerle sizlerleyiz

Bosch Kombi ve Bosch Kombi Servisleri ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.Ayrıca Mobil Uygulamamızı İndirerek nöbetçi servis ve yeni ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Powered by themekiller.com