Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

pendik eca kombi servisi 0850 840 9 212

Pendik Bosch Kombi Servisi İletişim

Bosch kombi servislerinin yaygın servis ağı Pendik ilçesine de ulaşmaktadır. Pendik Bosch Kombi Servisleri kullanıcılarına en iyi hizmeti götürmek için kurulmuşlardır. En iyi kombi markalarından biri olan Bosch kombiler Pendik’te de en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Birçok modeli Pendik Bosch kombi kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Uzman personellerden oluşan Pendik Bosch Kombi Servisi  elemanları tüm kombi modelleri ile ilgili her gelişmeye vakıftır. Bu sayede kullanıcı şikayetlerine kesin çözümler üretir. Kombinin maksimum seviyede hizmet vermesini sağlar.

Detaylı bilgi almak için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Bosch Kombi Servis Hizmetleri

Bosch kombi servis hizmetleri belirli standartlarla belirlenir. Bosch firması servis standartlarını ve ilkelerini en üst düzeyde belirlemiştir. Bu sayede müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.Pendik Bosch Kombi Servis ile hizmetlerimiz bu yüksek standartları takip eder ve uygular. Kullanıcılara en iyi ve kesin çözümlü hizmetleri götürerek ısı konforunun kesintisiz sağlanmasını amaçlar. Herhangi bir sorununuzda ilk arayacağınız yer Bosch olmalıdır.

tuzla eca kombi servisi 0850 840 9 212

Pendik Bosch Kombi Bakımı

Kombi bakımı tüm kombi markaları için elzem bir durumdur. Doğal gaz ile çalışan kombiler tüm güvenlik önlemlerine karşın risk içerebilmektedir. Bu nedenle kombi bakım işleri düzenli olarak senede en az bir kez yaptırılmalıdır.Bosch Kombi Pendik Servisi teknisyenleri kombilerin bakımını eğitimleri doğrultusunda mükemmelen yaparlar.

Pendik Bosch Kombi Bakım Ücreti

Pendik Bosch Kombi bakım ile servis hizmeti mükemmelleştirmiştir. En iyi bakım en makul fiyatlarla sağlanır. Hizmet talep ettiğiniz yer neresi olursa olsun sabit ücret uygulanır. Pendik Bosch Kombi bakım ücreti  sadece 80 TL’dir.

tuzla eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Pendik Bosch Servisi İle Güvence

Pendik Bosch Servisi kombinizde meydana gelen arızalarda da en iyi yardımcınızdır. Kombinizin arızasın kesin olarak çözülür ve tekrar etmesi önlenir. Aksi durumda kombiniz ücretsiz olarak tamir edilir. Onarımı gerçekleştirilen kombi parçası bir yıl içinde tekrar arıza yaparsa servisimiz tarafından ücretsiz onarılır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Bosch servisleri servis ücretini makul düzeylerde tutarak da müşteri memnuniyeti sağlar.Pendik Bosch Servis Ücreti 50 TL’dir.

Pendik Bosch Garantili Orijinal Yedek Parça Değişimi

Bosch kombinizin bir parçasında sorun olması durumunda hangi model olursa olsun garantili ve orijinal yedek parça değişimi sağlanır. Pendik Bosch Kombi Servis ve diğer servisler orijinal parçayı Bosch firmasından sağlar. Sağlanan parçalar kombinize tam uyum gösterecektir. Ayrıca Pendik Bosch tarafından bir yıl süre boyunca garanti altına alınacaktır. Pendik Bosch Kombi Servisleri tamir işlerinde gerekli olması durumunda orijinal yedek parça kullanır. Bu sayede tekrara oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Powered by themekiller.com