Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

şişli eca kombi servisi 0850 840 9 212

Şişli Bosch Kombi Servisi İletişim

Şişli Bosch tarafından sağlanan kombiler, ortamın ısı konforunu sağlamada %40 tasarruf sağlayan cihazlardır. Kombi aracılığı ile ısıtılan su kombi tesisatında dolanır ve ortamın ısı konforu sağlanır. Doğalgazla çalışan kombiler, son yıllarda ülkemizdeki doğal gaz ağının büyümesi ile oldukça yaygınlaşmıştır. Bu yaygınlaşmaya paralel olarak, birçok kombi firması da ülkemizdeki işlerini arttırmıştır. Ülkemizde iş yapan en büyük kombi firmalarından biri de dünya çapında bir firma olan Bosch’tur. Isıtma sistemleri ile ilgili yüzyıllara dayanan bir geçmişi olan firma, kombi alanında dünyanın önde gelen firmalarındandır. Bosch bir Alman firmasıdır. Sağlam ve ileri Alman teknolojisini kombi sistemlerinde kullanarak rakiplerinin önüne geçer. Bir diğer artı yönü de yaygın servis hizmetleridir. Ülkemizin hemen her bölgesinde Bosch kombi servisi bulunmaktadır.Şişli Bosch Kombi Servisi de bunlardan biridir. Bosch kombiler ülke çapına yayılmış servisleri ile satış sonrası hizmette de iddialı bir firmadır.İletişim için  0850 840 9 212yada 0850 840 9 212 numaraları hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bosch Kombiler İleri Teknoloji Ürünüdür

Kombi almayı istiyorsanız mutlaka Bosch kombiler hakkında araştırma yapmalısınız.Şişli Bosch Kombi Servisleri ni arayarak, Bosch kombiler hakkında bilgi alabilirisiniz. Bosch Kombiler ileri Alman makine teknolojisi ile geliştirilir ve üretilir. Bosch kombi edinmek, sorunsuz ısı konforu sağlamanın en sağlam yoludur. Bakımları zamanında ve düzenli oalrak yapılan Bosch kombiler çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verir.

Bosch kombiler, kombi markaları içinde en önde gelenlerdendir. Yüksek performans ilkesi ile çalışır. Az enerji kullanımı, maksimum ısı konforu prensibi bulunur. Bosch kombi servisleri de bu yüksek standartlara göre kendilerini dizayn etmişlerdir.Şişli Bosch Kombi Servis satış sonrası ve satış öncesi hizmette mükemmelleşmeyi hedeflemektedir.

şişli eca kombi servisi 0850 840 9 212

Yinelenen Bosch Personel Eğitimler

Bosch firması servis personelinin eğitimine büyük önem vermektedir. Bu sayede servis elemanlarının gelişen teknolojiyi ve yeni teknikleri öğrenmesini sağlar. Bosch kombi Şişli servisi elemanları da periyodik olarak düzenlenen bu eğitimlerin katılımcılarıdır. Bu eğitimler sayesinde servis çalışanları sürekli gelişen kombi teknolojisini takip etmekte ve müşteri isteklerine anında cevap verebilmektedir.

Şişli Bosch Kombi Bakımı  Ve Ücreti

Şişli ilçesinde yaşayan Bosch kombi kullanıcıları,Şişli Bosch Kombi Bakımı hizmetlerini tercih etmelidir. Bosch kombiler ile ilgili en ayrıntılı bilgi ve teknik ekipmanlar Bosch servisi elemanlarında vardır.Şişli Bosch Kombi Bakım Ücreti 80 TL gibi oldukça makul bir rakamdır.Servisler aracılığı ile bakım işlerinizi yaptırarak ileride çıkabilecek sorunların önüne geçersiniz. Şişli Bosch Kombi Servisi her türlü bakım işinde yardımcınızdır.

şişli eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Şişli Bosch Kombi Tamiri

Bosch kombinizi Şişli Bosch Servisi aracılığı ile garantili olarak tamir ettirebilirsiniz. Servisimizce yapılan tamiratlar 1 yıl sürelik garantiyi kapsar. Tamir edilen Bosch kombi parçası 1 sene boyunca servisimizin garantisi altında olacaktır. Eğitimlerini en iyi şekilde alan, tecrübeli personelimiz cihazınızı gerektiği şekilde tamir ederek ilerde bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçecektir.

Şişli Bosch Yedek Parça

Kombinin bazı parçaları tamir edilemeyecek derecede hasar görmüş olabilir. Bu durumda hasar gören parça değiştirilmelidir. Kalitesiz, menşei belirli olamayan yan sanayi ürürler kullanmak pek iyi sonuç vermeyecektir. Bu ürünler kısa sürede bozularak sizi eskisinden daha fena bir durumun içinde bırakacaktır. Kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız Şişli Bosch Kombi Servisi hizmetlerini kullanın.Şişli Bosch Kombi Servis,bozulan ve tamiri mümkün olmayan parçayı orijinal yedek parça ile değiştirir. Değiştirilen parça 1 yıl boyunca garantimiz altında olacaktır.

Powered by themekiller.com