Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bosch Kombi Bakım Servisleri

Bosch kombiler Alman teknolojisi ile üretilen uzun ömürlü cihazlardır. Bosch kombi bakımı işleri Bosch kombi servislerine yaptırılırsa Bosch kombinizi uzun süre sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bunun nedeni Bosch kombi servislerin kombi bakımını üstün körü değil ayrıntılı olarak yapacak olmalarıdır. Üstelik Bosch kombi teknisyenleri Bosch kombiler üzerine uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Bu sayede en ince ayrıntısına kadar kombinizin bakım işini yapabilecek ehliyettedirler. Etkili ve gerçek Bosch kombi bakım için uzman Bosch kombi servisleri tercih edin. İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. numarları hatlarımızdan bizlere ulaşınız.

Neden Kombi Bakımı?

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Bosch kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.Konuyla Alakalı daha Detaylı Bilgi için Servis Yetkililerinin Röportaj Sayfalarına TIKLAYINIZ.

Bosch Kombi Bakımı Tasarruf Demektir

Bosch kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Bu sayede gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Bosch kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır.

Bosch Kombi Bakımı Parasını Fazlası ile Çıkarır

Bosch kombi bakımı  ve tesisat bakımı firmamız tarafından yapılır. Kombi bakım ücreti servis ücreti de dâhil 80 TL olup tüm İstanbul Bosch kombi servislerinde bu ücret uygulanır. Bosch kombi bakımı ile kombiniz %30’a varan elektrik ve gaz tasarrufu sağlar. Böylece Bosch kombi bakımı kısa sürede bakım masrafını çıkarır.

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

Bosch kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Bosch kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Bosch kombi servisleri tercih edin.

Senede En Az Bir Kez Bosch Kombi Bakımı Yaptırın !

Bosch kombi servisi teknisyenleri kombinizin bakımını ayrıntılı olarak yaparak her hangi bir sorun olmadığından emin olurlar. Bu sorun ya da oluşması muhtemel bir sorun görürlerse hemen önlem alırlar. Bosch kombi bakımı kombi temizliğini de tam olarak sağlar. Böylece kombinizde arıza oluşumunun önüne geçilir.Bakım yaptırarak kombinizin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Bosch kombi bakımı senede en az bir kez Bosch servisleri aracılığı ile yaptırılmalıdır. Kombi bakım işlemini yoğun kullanımı olacağı kış aylarından önce yaptırarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Kombi kullanımı çok yoğunsa Bosch kombi bakımı senede iki kez Yıllık Periyodik Bosch kombi bakımı yaptırılabilir. Bosch kombi bakım bakımı masrafını kısa sürede çıkaracaktır.

Powered by themekiller.com