Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

2016-2017 Bosch Kombi Servisi

Bosch kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri Bosch kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik Bosch kombilerce fazlası ile karşılanır. Bosch kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Bosch kombi servisleri hizmetleri eklenince Bosch kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Üstün Özellikli Bosch Kombi Ve Kazanlar

Bosch kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Bosch kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Bosch kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar. Bosch kombilerin bu özellikler ve daha fazlası için Bosch kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

eca kombi ürünler

Bosch Kombi Servis Ağı

Bosch kombiler ülkemizin en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Bunun etkisiyle ülke çapında etkin bir servis ağına sahiptir. Bir Bosch kombi kullanıcısı İstanbul un neresinde ikamet ederse etsin etkin Bosch kombi servis hizmeti alabilir.İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır. Bosch firması kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmak için servis ağını genişletmeye devam etmektedir.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Bosch kombi servisi yada Bosch Kazan Servisi teknik elemanları her sene Bosch firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde Bosch mühendisleri ve teknik elemanlarınca Bosch kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Bosch Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Bosch kombi bakımı, Bosch kombi Bakım servisi tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan teknik personel tarafından gerçekleştirilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı Bosch servis elemanlarını tercih edin.

eca kombi tesisat bakımı

Bosch Kombi Servisi Bakım ve Servis Ücreti

İstanbul Bosch kombi servisleri tamir ve yedek parça değişimi işlerini Bosch firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Bosch Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Bosch kombi orijinal Bosch yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Bosch kombi servisleri ortak fiyat tarifesi ile çalışırlar. Kombi bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır. Kombi bakım ücreti tüm Bosch kombi servislerinde 80 TL olarak uygulanır. Bu ücrete 50 TL olanBosch servis ücreti de dahildir.

Powered by themekiller.com