Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

etiler eca kombi servisi 0850 840 9 212

Etiler Bosch Kombi Servisi İletişim

Kombi, özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan, ortamın sıcaklığını ayarlamaya yarayan bir cihazdır. Kombi tarafından ısıtılan su kombi tesisatında dolaşarak ortam ısısının arttırılmasını sağlar. Kombiler ortam ısısını arttırmanın yanında sıcak su sağlamada da kullanılır. Bosch gibi kombi markaları oldukça tasarruflu ve konforlu ortam ısısı sağlar. yoğuşmalı kombileri en ekonomik ısınma yollarından biridir. Bosch kombiler sağlam ve uzun süre dayanacak şekilde dizayn edilir. Bir eca kombi sayın alan kişi ya da kişiler gerekli bakımlarını yaptırmak koşulu ile kombisini sorunsuz olarak uzun yıllar kullanabilir. Bakım işlerinin uzman Etiler Bosch Kombi Servisleri aracılığı ile yaptırılması önerilir. Bosch kombiler, İstanbul’un iki yakasına yayılmış yaygın bir servis ağına sahiptir.Etiler Bosch Kombi Servisi bu yaygın ağın bir parçasıdır. Etiler ve çevresinde ikamet eden Bosch Kullanıcıları için kayıt oluştumak için iletişim numaralarımız;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Sorunsuz ve Hızlı Servis İmkanı Etiler Bosch Servisinde

Etiler Bosch Kombi Servis, Bosch kombiler hususunda uzman çalışanlara sahiptir. Etiler’de yaşayan Bosch kullanıcıların kombileri Servis teknisyenleri tarafından hızlı bir şekilde monte edilir. Montaj işlemi Bosch talimatları çerçevesinde, güvenli olarak yapılır.

etiler eca kombi servisi 0850 840 9 212

Etkili Satış Sonrası Hizmet

Bosch Kombi Etiler Servisi sadece satışta yanınızda olmakla kalmaz, kombiniz ile ilgili en küçük soru ve sorununuzda dahi yanınızdadır. İster telefonla arayarak, ister servis elemanlarımızı kendi ikametgâhınıza çağırarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Çalışanlarımız Bosch Servis ilkeleri çerçevesinde güler yüzlü, yardım sever ve işinin ehli insanlardan oluşmaktadır.

Etiler Bosch Kombi Bakımı ve Ücreti

Etiler’de oturanlar Etiler Bosch Kombi Bakımı işini doğru ve en ince ayrıntısına kadar yaptırmak istiyorlarsa işin uzmanı olan servisimizi tercih etmeliler. Servis elemanlarımız Bosch’un her sene yaptığı eğitimlere katılır ve gelişen müşteri taleplerine anında doğru olarak karşılık verirler. Kombi bakımını servisimiz aracılığı ile doğru yaptırmanız kombinizin daha iyi çalışmasını sağlar.Etiler Bosch Kombi Bakım Ücreti 2016-2017 Fiyatlarımız 80 TL dir.

etiler eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Bosch İle Yüksek Performans, Az Yakıt Tüketimi

Etiler Bosch kullanıcıları Bosch’u yaygın ve etkili servis hizmetlerinin yanında yüksek performansı sayesinde tercih etmektedir. Bosch kombiler en az yakıtla en çok ısı konforunu vermek konusunda uzmanlaşmışlardır. Siz de Buduerus kombi edinerek soğuk kış aylarında daha az fatura öder, daha iyi ısınırsınız. Bosch kombilerin yüksek performansı konusunda ayrıntılı bilgi almak için Etiler Bosch Kombi Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bosch kombiniz bakımları düzenli yapıldığı sürece pek sorun çıkarmaz. Eğer bir arıza ve sorun oluşursa başvurmanız gereken yer  Etiler Bosch Kombi Tamiri  servis çalışanları olacaktır. Servisimiz uzman teknisyenleri sayesinde arızayı doğru teşhis edecek ve kombinizin tamirini bir an önce bitirecektir.

Etiler Bosch İle 1 yıl Garanti

Etiler Bosch  tarafından tamir edilen kombiniz servis garantisi altına girer. Kombinizin tamir edilen parça ya da parçaları bir sene içinde tekrar arıza verir ise ücretsiz olarak tamir edilir. Tamir edilmesi mümkün olamayan parçalar yerine orijinal yedek parça kullanır. Orijinal yedek parçalar da aynı şekilde bir yıl garantilidir.

Powered by themekiller.com