Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

kadıköy eca kombi servisi 0850 840 9 212

Kadıköy Bosch Kombi Servisi İletişim

Kadıköy İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Birçok model için servisimiz bu ilçede hizmet vermektedir.Bosch Kadiköy Kombi Servisleri de bu servisler içindedir. Servislerimiz  kombisi olan kullanıcılar için en mükemmel hizmeti sunmaktadır. Dünyanın en önde gelen kombilerinden olan firmamız yaygın servis ağı sayesinde tüm kullanıcıları tarafından sorunsuzca kullanılmaktadır. Oluşabilecek en ufak soruna karşı servisler hizmetinizde dir. Servis merkezimiz kombiler ve kombi tesisatları hakkında bilgi alabileceğiniz yerlerdir.Kadıköy Bosch Kombi Servisi gibi servislerimizi arayarak kombiler hakkında bilgi alabilirsiniz. Eviniz ya da iş yerinizde hangi tür kombiyi kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Tüm servis çalışanlarımız elinden geldiğince size yardımcı olacaktır.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Bosch Kombi,Bütçenizi Korur

İleri Alman teknolojisi ile dizayn edilen ve üretilen Bosch kombiler, en tasarruflu kombilerden biridir. Kombilerimiz ile diğer seçeneklerden çok daha tasarruflu ısı konforu sağlarsınız. Ürünlerimizin yakıt tüketimi performans oranı oldukça yüksektir.Kadıköy Bosch Kombi Servis olarak en tasarruflu ısınma fırsatına kavuşmanızı sağlıyoruz. Servislerimizi arayarak kombilerimiz ve yakıt tüketim oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

kadıköy eca kombi servisi 0850 840 9 212

Bosch Kombi Kadıköy Servisi, Güven Sağlar

Kombi doğal gaz ile çalışan bir ısı konforu sağlayıcıdır. Dolayısı ile güvenliği oldukça kritik bir konudur. Kombiler güven içinde ısı konforu sağlar.Bosch Kombi Kadıköy Servisi tarafından bakım ve temizlik işleri düzenli olarak yapılan kombiler güven içinde ısı konforu sağlar. Güven içinde, kaliteli bir kombiye sahip olmak için yüksek Alman teknolojisine sahip Bosch kombi sistemlerini kullanın.

Kadıköy Bosch ,Bakım İşlerinizi Güven İçinde Yapar

Kadıköy Bosch kombilerinizin bakım işlerini en iyi gerekli eğitimi almış Bosch kombi teknisyenleri yapar. Kadıköy deki Servis elemanları kombi üzerinde uzmanlaşmışlardır. Bosch şirketinin periyodik olarak yaptığı eğitimler sayesinde servisimizin elemanları kombi bakım işlerinizi en doğru şekilde ve talimatlara uygun olarak yapar.Bosch servisleri bakım ücretleri sabittir.Kadıköy Bosch Kombi bakım ücreti  80 TL’dir. Bu ücret 2016 – 2017 yılı için geçerlidir. Servisimiz kombi bakım işlerinizi en hızlı şekilde yapar.Bosch kombi edindiğiniz anda bilgileriniz firma sistemine girer. Bakım işi gerektiği zaman Kadıköy Bosch Servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

kadıköy eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Bosch Servisler Kombi Bakımını Standartlara Göre Yapar

Kadıköy Bosch Kombi Bakım işlerini en ince ayrıntısına göre yapar. Servislerimiz bakım işlerinde firmamız tarafından belirlenmiş kesin talimatları uygular. Kombinizin ve kombi tesisatınızın bakımı en ince ayrıntısına kadar yapılır ve herhangi bir problemi olmadığından emin olunur.

Bosch Kombi Doğru Tercihtir

Kaıköy Bosch  ileri teknolojisi ve mükemmel servis hizmetleri sayesinde kombiler arasında en doğru tercihtir. Sorunsuz ve uzun ömürlü bir kombi sistemi istiyorsanız Bosch kombileri tercih edin. Kadıköy Bosch Kombi Servisi tüm Bosch kullanıcılarının ve kullanmak isteyenlerin hizmetindedir.

Powered by themekiller.com