Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

kurtköy eca kombi servisi 0850 840 9 212

Kurtköy Bosch Kombi Servisi İletişim

Bosch kombiler kullanıcı dostu ve yüksek verim veren kombilerdir. En az yakıt tüketimi ile en çok sıcaklığı sağlamayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır. Bosch kombiler her sene gelişen kombi teknolojileri ile paralel olarak gelişir. Hatta bu gelişmelerden önemli bir bölümünün ilk uygulayıcısı Alman teknolojisinin ürünü olan Bosch kombilerdir. Bosch firması kombi servislerine de büyük önem vermektedir. Bosch firması her sene düzenlediği eğitimlerle Bosch servis teknisyenlerine kombi alnındaki yeni gelişmeleri aktarır ve yeni modelleri tanıtır. Kurtköy’de hizmet veren Kurtköy Bosch Kombi Servisi çalışanları da eğitimlere katılır. Böylece Kurtköy Bosch ile teknisyenleri gelişen ve değişen müşteri isteklerine ve kombi teknolojilerine anında uyum sağlar.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Bosch Kombi Servis Eğitimleri

Bosch kombi servisleri elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılırlar. Bosch kombi modelleri hakkındaki bilgilerini tazeler ve yeni yöntemleri öğrenirler. Ayrıca yeni piyasaya çıkan modelleri de bu eğitimlerde tanıtılır. Bu modelleri bakımı ve tamiri ile ilgili her şey teknisyenlere aktarılır.Kurtköy Bosch Kombi Servis elemanları Bosch’un eğitimlerinden geçmiş tecrübeli ve işinde uzman elemanlardır.

kurtköy eca kombi servisi 0850 840 9 212

Kurtköy Bosch Kombi Bakımı

Kurtköy Bosch Kombi Bakımı elemanları aldıkları eğitimleri kombi bakımı alanında da göstermektedir. Bosch kombiler hakkında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz kombi bakımınızı talimatları çerçevesinde gerçekleştirir. Kullanıcı ile iletişim halinde kombinin sorun çıkaran yerlerinin ve diğer yerlerinin bakımını yapar. Servis çalışanları kombi bakımını yaptıktan sonra kombinizin performansının arttığını göreceksiniz.

Kurtköy Bosch Kombi Bakım Ücreti

Kurtköy Bosch Kombi Servisi diğer servisleri ile ortak fiyat çizelgesi uygulamaktadır. Bakım ücretleri de bu ortaklığa dahildir.Kurtköy Bosch Kombi Bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir.Kurtköy Bosch Servisi teknisyenlerinin aldıkları eğitimin hakkını vererek kombinizin garantili olarak tamirini sağlar. Kombiniz uzman teknisyen kadromuzca sorun çıkarmayacak şekilde tamir edilir. Teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen kombi parçası Bosch servis ilkelerince garanti altına alınır. Tamir edilen parçanın garanti süresi bir yıldır.

kurtköy eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Kurtköy Bosch Kombi Yedek Parça

Firmamız servislerine orijinal yedek parça sunmaktadır. Bu sayede kombinizin arıza yaratan parçası kombinizle tam uyumlu orijinal Bosch yedek parça ile değiştirilir. Yan sanayi ürünler kısa sürede tekrara hasar verecek ve kombinizin diğer bölümlerinin de arızalanmasına neden olacaktır.Bosch Kombi Kurtköy Servisi bu sorunun yaşanmaması için orijinal ve bir yıl süre ile garantili Bosch yedek parça kullanır.

Kurtköy Bosch Servis Ücreti

Bosch servis ücretleri Bosch kombi bakım ücretlerinde olduğu gibi sabittir. Tüm Bosch  servisleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sabit servis ücreti 50 TL’dir.Kurtköy Bosch Servis Ücreti 50 TL’dir.

Powered by themekiller.com