Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

sultanbeyli eca kombi servisi 0850 840 9 212

Sultanbeyli Bosch Kombi Servisi İletişim

Bosch firması servis hizmetlerine en çok önem veren firmalardan biridir. Bosch firması kaliteli ve iyi bir kombinin aynı derecede kaliteli ve iyi eğitilmiş personele sahip Bosch kombi servisleri ile en iyi seviyeye ulaşacağını bilmektedir. Bu çerçevede müşteri memnuniyetini en üstte tutamak isteyen Bosch firması servislerinden yüksek standartta hizmet beklemektedir.Servis elemanları Bosch firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılarak güncel bilgileri edinir ve böylece kullanıcılara üst düzey hizmet sunar.Sultanbeyli Bosch Kombi Servisi de bu üst düzey hizmet anlayışını sürdürmek ve Sultanbeyli’deki kullanıcılarına üst düzeyde hizmet vermek için kurulmuştur. Bosch kombiler ile ilgili her türlü soru, sorun ve bilgi talebinizde Sultanbeyi Bosch Kombi Servisleri ni arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz; 0850 840 9 212 bizlere ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Servisimiz  Gelişiyor

Sultanbeyli İstanbul’un gelişmekte olan ilçelerinden biridir. Bosch firması da bu gelişmeye paralel olarak Sultanbeyli Bosch Kombi Servis, hizmetlerini geliştirmektedir. Sultanbeyli’de Bosch kombilerin sağladığı ekonomik ve ileri derecedeki ısı konforunu yaymaktadır.Firmamız ısı konforu sağlamak isteyenlere en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır.

sultabeyli eca kombi servisi 0850 840 9 212

Sultanbeyli Bosch Kombi Bakımı

Sultanbeyli ilçesinde ve çevresinde ikamet edenler Bosch kombi bakım hizmetleri için üst kalitede hizmet sağlayan Bosch Kombi Sultanbeyli Servisi tercih etmelidir. Uzman servis olan servisimiz kombi bakım işinizi üstün körü değil firma tarafından belirlenen talimatlar çerçevesinde ayrıntılı olarak yapar. Kombinizin çalışmasında sorun olmadığını belirler. Kombi temizliğini sağlar. Bu sayede Sultanbeyli Bosch Kombi Bakımı ile daha tasarruflu çalışır.

Sultanbeyli Bosch Servis ile Tamir –Revizyon İşleriniz Güvende

Sultanbeyli Bosch kombileriniz için en iyi tamir imkanının Sultanbeyli Bosch Servisi sağlayabilir. Tamir işlerinizi diğer servislerin ellerine bırakmak yerini uzman servislerimizin eğitimli ellerini tercih ederek garantili tamir imkanından faydalanırsınız. Bosch uzman servis teknisyenleri mükemmel olarak eğitilmiş ve tecrübeli personellerdir. Her sene düzenli olarak düzenlenen eğitimlere katılarak kombi teknolojisindeki yenilikleri ve değişimleri yakından takip ederler. İster evinizdeki küçük bir kombi tesisatı olsun ister iş yerlerinizdeki büyük kombi tesisatları olsun fark etmeksizin mükemmel bakım işleri sunulur.

2016 – 2017 Sultanbeyli Bosch Kombi Bakım Ücreti

Sultanbeyli Bosch kombi bakım ücreti 2016 ve 2017 yılları için belirlenmiştir. Bu ücret sabit olup bu yıllar içinde geçerli olacaktır.Sultanbeyli Bosch Kombi Bakım Ücreti ve diğer Bosch kombileri tarafından sunulan bakım hizmetinin ücreti 80 TL’dir. Bu ücret karşılığında ilgili teknisyenlerimizin sunacağı mükemmel bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Yani sadece 80 TL’ye kombi modeliniz fark etmeksizin bakım ücretiniz yapılır.

sultanbeyli eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Sultanbeyli Bosch ile 1 Yıl Garantili Parça

Bosch kombi arızalarında en garanti yol Bosch servislere başvurmaktır. Sultanbeyli Bosch,elemanları kombinizin sorununu en iyi teşhis edecek ve onarımını en iyi şekilde sağlayacak kişilerdir. Bosch servislerimizin gerçekleştirdiği tamir işleri ilgili servislerimizin garantisi altındadır. Bir yıl içinde tekrar kombinizin aynı parça ya da parçalarında arıza meydana gelmesi durumunda garanti devreye girer ve tamir işiniz ücretsiz olarak yapılır.

İletişim için   çağrı merkezimize arıza kaydı oluşturabilirsiniz.Firma tarafından sağlanan tamirlerin garanti kapsamında olduğunu belirtmiştik. Bu tamir işlerinde kullanılması gerekebilecek yedek parçalar da orijinal olup bir sene ile garantilenmiştir. Bu süre içinde ayını parça tekrar arıza yaparsa Sultanbeyli Bosch Servisleri tamir ve yedek parça değişimini ücretsiz yapmayı taahhüt eder.

Powered by themekiller.com