Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

üsküdar eca kombi servisi 0850 840 9 212

Üsküdar Bosch Kombi Servisi İletişim

Üsküdar ilçesi İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen ve önde gelen ilçelerinden biridir Bosch firması Üsküdar’ın gelişimine ayak uydurarak Üsküdar Bosch ile Üsküdar’da hizmet vermektedir. Üsküdar Bosch Kombi Servis hizmetlerinden Bosch kullanıcıları ve Bosch kombiler ile ilgili bilgi almak isteyenler

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. ‘ten yararlanabilir. Dev bir Alman markası olan Bosch ısı konforu sağlayıcıları arasında en tecrübeli ve kalitelilerdendir. Bosch kombi modelleri dünyanın en iyi kombi modelleri arasında gösterilmektedir. Bir Bosch kombi edinerek ısı konforu sorunuza kökten çözüm bulmuş olursunuz. Üsküdar Bosch Kombi Servisi gibi uzman Bosch servisleri kombinizden maksimum faydayı sağlamanızı amaçlayarak hizmet sunar.

Üsküdar Bosch Kombi Servis Hizmetleri

Bosch servis hizmetleri satış öncesi bilgilendirme ile başlar montajla devam eder. Herhangi bir arıza durumunda ya da Bosch kombi bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Üsküdar Bosch Kombi Servisleri etkin hizmetleri ve sistemleri ile kombinizden sonuna kadar faydalanmanızı sağlar. Kombinizi koruyarak ömrünü uzatır. Bakım işleri ile yakıt tüketiminin en azda kalmasını sağlar.

üsküdar eca kombi servisi 0850 840 9 212

Üsküdar Bosch Kombi Bakımı

Kombi bakımı birçok açıdan önemlidir. Doğal gaz ile çalışan kombilerin güvenlik önlemleri ne kadar yüksek olursa olsun belirli aralıklarla yapılacak kontroller aracılığı ile kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca kombide oluşabilecek arızalar da kontrollerle ortaya çıkarılır ve önlem alınır. Kombi bakımı ile kombiniz temizlenir ve bu fürum yakıt tüketimine olumlu yansır. Kombinizin yakıt performans eğrisini maksimumda tutmak istiyorsanız bakımını ihmal etmeyin.Üsküdar Bosch Kombi Bakımı işlerinde yardımcınızdır.

Üsküdar Bosch Kombi Bakım Ücreti

Üsküdar Bosch Kombi Bakım Ücreti bakım hizmetleri kombi modeli farkı gözetmeksizin sabittir. Kombi bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir. Üsküdar Bosch Servis ücreti  50 TL dir.

üsküdar eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Üsküdar Bosch Kombi Ücreti

Bosch kombiler en sağlam kombiler arasındadır. Bakım düzenli olarak yaptırılan kombiler nadiren arıza verir. Arıza olması durumunda garantili ve kesin çözüm sunan Bosch Kombi  Üsküdar Servisi  ile irtibata geçilmelidir. Üsküdar Bosch Kombi Servis onarım işlerini garantili olarak yapar.

Servis ücreti 50 TL dir.Herhangi bir model koşuluna tabi değildir.Üsküdar Bosch Kombi Servisleri de bu ücret tarifesini uygular. Bosch kombiniz için en doğru çözümleri uzman servisler aracılığı ile sağlarsınız.

Üsküdar Bosch Kombi Servisi Garantili Tamir ve Yedek Parça

 Üsküdar Bosch Servisi tarafından sağlanan onarım işleri ve bu işlerde kullanılması gerekebilecek orijinal yedek parçalar bir yıl süre boyunca servisin ve Bosch firmasının garantisi altındadır. Gönül rahatlığı ile kombinizi emin ellere bırakabilirsiniz. Onarım işleri kesin olarak ve garantili yapılır.

Powered by themekiller.com