Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

avcılar eca kombi servisi 0850 840 9 212

Avcılar Bosch Kombi Servisi Tercihiniz Olsun

Bosch,yaklaşık 200 yıldır ısıtma sistemleri üreten köklü bir Alman firmasıdır. Soba üretimi ile başladıkları ısıtma sistemleri üretimine, Kombi sistemlerinde öncü rol alarak devam etmişlerdir. Bosch kombiler çevre ile uyumlu çalışan ileri teknoloji ürünü sistemlerdir. İleri Alman teknolojisinin bütün avantajlarını kullanan  Avcılar Bosch yaygın servis ağı ile de tercih sebebidir.

Yaygın Servis Ağı Ve İletişim

Bosch ileri teknoloji ürünü kombilerini yaygın servis ağı ile desteklemektedir. Hizmet sadece satış gerçekleşene kadar değil satış sonrası da devam eder. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde Avcılar Bosch Kombi Servisi gibi çok sayıda kombi servisi bulunmaktadır.Firmamız hem satış öncesi hem satış sonrası hizmetleri ile kombinizden maksimum verimi almanızı sağlayacaktır.İletişim için:

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

avcılar eca kombi servisi 0850 840 9 212

Bosch un Eğitimli Personelleri

Avcılar Bosch Kombi Servisleri, Bosch Kombi servislerinin tamamında olduğu gibi eğitimli personeller barındırır. Elemanlar, kombi bakımı ve kombi servisi konusunda tecrübeli, gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Personelimiz, Bosch tarafından sağlanan eğitim içerikleri ve yeni teknolojiler hakkındaki bildirimler sayesinde sürekli kendini geliştirir. Bu sayede kombi bakım servisinden alacağınız hizmetin güncel teknoloji ile uyumlu ve kaliteli olması sağlanır. Personelin hizmet kalitesi yıllık eğitimlerle belirli seviyenin üzerinde tutulur. Avcılar Bosch Kombi Servis elemanları, kombi konusunda son derece uzman ve teknik bilgisi geniş kişilerdir.

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Avcılar Bosch Kombi Servisi, kombi bakım ve tamiri işlerinde en büyük yardımcınızdır. Kombinizde bozulan ve değişmesi gereken parçaları itina ile değiştirir. Kullanılan parçalar kombiniz ile %100 uyumlu orijinal yedek parçalardır.Avcılar Bosch Servisi tarafından sağlanan yedek parça hizmeti kombinize ilk aldığınız günkü sağlamlığı ve kaliteyi tekrar kazandırır.

Kombi servisimiz kombi tamiri için kullanılan yedek parçalara garanti vermektedir. Kombinizde değimesi gereken parçalar orijinal yedek parça ile değiştirilir. Bosch Kombi Avcılar Servisi değişen parçaya 1 yıllık garanti vermektedir. Gönül rahatlığı ile Avcılar Bosch Kombi Servisini tercih edilebilirsiniz. Garantili ve orjinal yedek parça hizmeti sayesinde kombiniz tekrar sorun çıkarmayacaktır.

avcılar eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Tamir Edilen Parçaya Garanti

Avcılar Bosch Kombi Servis, sadece orijinal yedek parçalarına garanti uygulamakla kalmıyor, tamir edilen kombi parçalarına da garanti uyguluyor. Kombi servisimiz tarafından tamir edilen kombi parçanız bir yılı süre garantimiz altına girer. Avcılar Bosch Kombi Bakımı ve tamiratını en mükemmel şekilde, garantili olarak sağlar. Kombi bakımı ve tamiratında kendimize duyduğumuz yüksek güveni garantili tamir işi ile de gösteriyoruz. Tamir edilen kombi parçanız bir sene boyunca garantimiz kapsamına girer.

Bosch İle Kaliteli Hizmet

Bosch kombiler dünyanın en iyi kombileri arasında gösterilmektedir. Bosch kombi temin ederek hem oldukça sağlam, çevre ile uyumlu, son teknoloji ürünü bir kombi edinmiş, hem de yaygın servis ağı ve satış sonrası hizmetleri ile her soru ve sorununuza cevap verebilecek bir servis ağı edinmiş olursunuz.Avcılar Bosch,firmanın İstanbul İçindeki Yaygın servis ağlarından biridir. Her türlü kombi bakımı, kombi tamiri işlerinizde ya da kombi ile ilgili diğer soru ve sorunlarınızda yanınızdayız.

Powered by themekiller.com