Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

beylikdüzü eca kombi servisi 0850 840 9 212

Beylikdüzü Bosch Kombi Servisleri Sizlerle

Servis olanakları, elektronik eşya alacakların ilk dikkat ettikleri şeylerdendir. Kombiler de servis imkanlarına önemli olduğu elektronik cihazlardır. Müşteri alacağı kombinin kalitesi kadar servis imkanlarına da önem verir. Kombi bakımı, yedek parça sağlaması, hızlı müdahale, garantili tamir, çağrılara anında cevap verme gibi kriterler, bir kombi servisinin kalitesini belirleyen etmenlerdendir. Bosch kombileri hem yüksek kaliteyi, hem yaygın servis ağını, hem de kaliteli servis hizmetlerini bir arada sunan kombilerdir. Bosch firması geçmişi 1700’lere uzanan köklü bir firmadır. Isıtma sistemleri açısından da Avrupa ve Dünya’nın önde gelen firmalarındandır. Bu büyü firma yüksek standartlı Bosch Servis hizmerleri ile de bilinir.Beylikdüzü Bosch Kombi Servisleri yüksek standartlarına iyi bir örnek oluşturur.İrtibat için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Bosch Servisi Hizmet Kalitesi

Bosch servisleri yüksek hizmet kalitesine sahip servisler arasındadır. Servis hizmet olan firmalar içerisinde her zaman örnek gösterilen bir servis anlayışı ile hizmet ederler.Beylikdüzü Bosch Servisi de bu duruma istisna teşkil etmez. Beylikdüzü Bosch Servis hizmeti müşteri isteklerine en hızlı ve doğru şekilde cevap verecek şekilde gerçekleştirilir. Gelişen teknoloji ile artan ve gelişen müşteri istekleri en iyi şekilde karşılaşır.

beylikdüzü eca kombi servisi 0850 840 9 212

Bosch Kombi Servis Elemanları Eğitimleri

Bosch firması servis konusunu önemli kılan bir firmadır. Servis hizmetlerini mükemmelleştirmenin yolunun her yıl yinelenen eğitimlerden geçtiğini bilir. Bu nedenle Beylikdüzü Bosch Kombi Servis elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılmaya mecburdur. Bu eğitimlerde kombi sistemleri ve teknolojileri alnındaki yenilikler elemanlara aktarılır. Eski bilgiler yenilenir ve her kombi modeli üzerinde ayrıntılı çalışmalar yapılır. Eğitim servis hizmetlerini mükemmelleştirmenin en iyi yollarından biridir.

Beylikdüzü Bosch Kombi Servis ile Bakım Fiyatları

Beylikdüzü Bosch Kombi Servis hizmetleri, kombi bakımını da sağlar. Bosch kombinizin bakımının yılda en az bir kez yaptırılması önerilir. Düzenli bakımı yapılan kombinin yakıt tasarrufu sağlanır, ileride çıkabilecek problemlere karşı ön alınır, kombinin ve kombi tesisatının temizliği sağlanır.Beylikdüzü Bosch Kombi bakım ücretleri de oldukça uygun fiyatlardır. Sadece 80 TL karşılığında kombi bakımını yaptırabilirsiniz. Model fark etmeksizin sabit ücrete talep edilmektedir. Kombinizi uzun seneler boyunca kullanmak için bakımlarını yaptırın.

beylikdüzü eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Beylikdüzü Bosch Kombi Tamiri için İrtibat

Kombinizde meydana gelen hasarlar ve bozulmalar için Beylikdüzü Bosch ile irtibata geçebilirsiniz. Servisimiz bozulan kombinizi garantili olarak tamir edecektir. Beylikdüzü Bosch Kombi Servis elemanları işinin ehli, tecrübeli kişilerdir. Kombinizdeki bozukluğu kısa sürede tespit ederek tamirini hemen gerçekleştirirler.Tamiri yapılan kombi parçasının bir yıl süre ile servisimizin garantisi altında olacağını da belirtelim.

Beylikdüzü Bosch Kombi Servisi Ücreti

Kombiniz için gerekli olan yedek parçaları Bosch Kombi Beylikdüzü Servisi aracılığı ile temin edebilirsiniz. Beylikdüzü Bosch Kombi Servisi bozulan ve tamiri mümkün görünmeyen kombi parçanızı orijinal yedek parça ile değiştirir. Değiştirilen parça orijinaldir. Budeurus firması değiştirilen parçaya bir yıl süre ile garanti vermektedir. Değişimi yapılacak parça kombinizle %100 uyumlu olacaktır.

Beylikdüzü Bosch Servisi Ücreti müşteri memnuniyetini amaç edinmiş bir servistir. Bunu fiyat politikasına da yansıtmıştır.Sadece 50 TL’lik bir servis ücreti talep etmektedir.

Powered by themekiller.com