Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

büyükçekmece eca kombi servisi 0850 840 9 212

Büyükçekmece Bosch Kombi Servisi İle Konfor

 

Bosch kombi, dünyanın en önde gelen kombi üreticilerinden biridir. Kombi sektöründeki ilk markalardan biridir. Kombi ve ısı konforu teknolojilerine yön veren, teknoloji belirleyen firmalardandır. Bosch kombi, bir Alman şirketi olan Bosch şirketinin bir parçasıdır. 1700’lü yıllarda kurulan şirket, 1825 yılından bugüne ısı konforu sistemleri üretiyor. Bu köklü şirket, kombi alanında da en önde gelen üreticilerdendir. Haliyle ülkemiz de dahil birçok ülkede en çok tercih edilen kombi markalarından biri Bosch’tur. Bosch kombi, kombi teknolojisi alanındaki liderliğini kaliteli, ilkeli, yüksek müşteri memnuniyeti sağladığı kombi servisi alanında da sürdürmektedir. Büyükçekmece Bosch ve Büyükçekmece Bosch Kombi Servisi gibi İstanbul ve Türkiye çapına yayılmış  servis hizmetleri aracılığı ile kullanıcısına maksimum hizmet sunmaktadır.

 

Büyükçekmece Bosch Servisler Tüm Mahallelerin de

 

Bosch servis hizmetleri ülkemizin birçok şehrine yayılmış durumdadır. Bununla birlikte Bosch İstanbul’a özel bir önem atfetmektedir.Büyükçekmece Bosch Servisi  hemen her mahallesine yayılmış durumdadır. Kullanıcı bu sayede Bosch servislerine kolaylıkla ulaşım sağlar. Büyükçekmece ilçesinde ikamet edenler

Büyükçekmece Bosch Kombi Servis ile irtibata geçebilirsiniz.. 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak diğer servisler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

 

büyükçekmece eca kombi servisi 0850 840 9 212

Kombinizden Maksimum Faydayı Almak İçin Bosch Kombi Servisi Kullanın

 

Kombi bakımları düzenli yapıldığında oldukça uzun ömürlü bir ısı konforu sağlayıcısıdır. Bir kazaya uğramadığı müddetçe uzun yıllar sorunsuzca kullanılır. Ancak bakım işlerinin düzenli olarak yapılması gerekir. Kombinizin kullanımı, temizliği, bakımı gibi konularda en iyi yardımcınız firmamız olacaktır. Kombinizden maksimum faydayı almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Kombi Bakımı Tasarrufu Getirir

 

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Düzenli olarak bakımı yapılmayan kombiler de birçok istenmeyen sıkıntı oluşabilir. En basitinden düzenli bakım ve temizliği yapılmayan kombilerin performansı düşmeye başlar. Artık aynı ısıyı sağlamak için çok daha fazla yakıt tüketimini gerektirir. Faturalarınız siz fark etmeden kabarmaya başlar. Hâlbuki bakımı düzenli olarak yapılan bir kombi ve kombi tesisatı ilk günkü performansını koruyacaktır. Kombinizde ileride oluşabilecek hasarlar da önceden görülüp önlem alınacaktır. Düzenli kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. İhmale gelmez.

büyükçekmece eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Büyükçekmece Bosch Kombi  Bakım Ücreti

 

Kombi bakımını yılda en az bir kez yaptırmalısınız.Büyükçekmece Bosch Kombi Servisleri her türlü bakım işiniz için başvurabileceğiniz en doğru adrestir.

Servisimiz, firma tarafından belirlenen talimatlar uyarınca bakım işlerini yapar. Normal kullanımlarda senede en ez bir kez kombi bakımdan geçirilmelidir. Aşırı kullanım durumlarında bakım sayısı arttırılmalıdır.Büyükçekmece Bosch Kombi  Bakımı 80 TL dir. Bosch kombilerinizin bakımını en doğru sağlayacak servislerdir.

 

Kombi Bakımında Servis Farkı

 

Kombi bakım işi belirli talimatlar izlenerek yapılmalıdır.  Bu sayede kombi ve tesisatın bakımı en doğru şekilde gerçekleştirilir. Kombi bakım işi için bu servisi tercih etmek en doğru yol olacaktır. Bosch servis, hizmetleri Bosch firması tarafından belirlenen ve her sene gerekli eğitimleri verilen standartlar çerçevesinde kombi bakımını mükemmel şekilde sağlar. Ayrıntılı ve işe yarar kombi bakımı için Bosch Kombi Büyükçekmece Servisi gibi etkili servisleri tercih edin.

Kombi Bakımında Standart Ücret

Büyükçekmece Bosch  servis ücreti standart ücret tarifesi uygulamaktadır. Sadece 50 TL dir.Kombi bakım ücreti Bosch kombinizin modeli fark etmeksizin aynıdır. Kombi bakım ücreti 2016 – 2017 yılı için bakım ücreti 80 TL’dir.  Kombi bakımına vereceğiniz bu cüzi miktar bakımını yaptıracağınız kombinin yakıt kullanım miktarını azaltacağından yıl içinde kendini çıkaracaktır.

 

Powered by themekiller.com