Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Küçükçekmece eca kombi servisi 0850 840 9 212

Küçükçekmece Bosch Kombi Servis İletişim

Kombi kullanımı, hızla artmaktadır. Özellikle şehirlerde doğal gaz kullanımının artması bu durumun en önemli nedenidir. Kombi diğer ısınma yöntemlerine göre hem daha temiz hem daha ekonomiktir. Kombi ayrıca ısı konforunu sağlamasının yanında sıcak su temininde de işe yarar. Banyo ve mutfak için gerekli sıcak su kombi aracılığı ile sağlanır. Doğal gaz ile çalışan kombiler çevreyi en az kirleten ısınma yöntemidir.

Bosch kombi en önde gelen kombi markalarından biridir. Yaygın servis hizmetleri ve kaliteli kombileri ile ülkemizin en çok satan kombi markalarından biri dir. Sadece ülkemizin değil dünyanın da en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Alman markası olan  kombi sektörünün bayrak taşıyıcısı firmalarından biridir. Küçükçekmece Bosch kombi servis  iletişim için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Bosch Kombi Servisi Hizmetleri

Servisleri en çok, ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da bulunmaktadır.Küçükçekmece Bosch Kombi Servisi de bunlardan biridir. Bosch kaliteli hizmet anlayışı ile hem kombi bakımında hem de kombi tamirinde yanınızdadır. Satış sonrası hizmet Bosch’un dünya markasını olmasını sağlamıştır. Firmamız bu nedenle servis personeli eğitimine azami önem vermektedir. Küçükçekmece servisi elemanları periyodik olarak Bosch’un eğitimlerinden geçmektedir. Bu sayede personelimiz son teknolojilerden, tekniklerden ve yeniliklerden haberdar olmaktadır.

küçükçekmece eca kombi servisi

Küçükçekmece Garantili Kombi Tamiri

Küçükçekmece Bosch Kombi Servisleri garantili kombi tamir hizmeti sunmaktadır. Küçükçekmece yaşayan Bosch kombi kullanıcıları cihazlarının tamiratını servislerimiz aracılığı ile yaptırabilir. Servisimiz tarafından tamir edilen kombi parçanız, garanti kapsamına girer. Bu garantinin süresi bir yıldır. Bu süre zarfında aynı parçadan dolayı sorun çıkarsa ücretsiz olarak tamirat yapılır.

Küçükçekmece Bosch Ta Garantili Kombi Yedek Parçası

Bosch Kombi Küçükçekmece Servisi tamiri mümkün olamayan parçaları orijinal parçalarla değiştirir. Kombi servisimizin sağladığı orijinal yedek parçalar 1 yıl süre ile garantimiz altındadır. Bu süre zarfında değiştirilen kombi parçasında bir arıza meydana gelirse, parça ücretsiz olarak değiştirilir. Küçükçekmece Bosch ile tarafımızdan  sağlanan yedek parçalar cihazınız ile tam uyum içerisinde çalışacak uyumlu parçalardır. Kalitesiz yan sanayi ürünleri kullanmanız durumunda cihazınızda kalıcı tamir sağlayamayacağınız gibi cihazın ilerleyen süreçte daha fazla bozulmasına neden olabilirsiniz. Kombi servisi elemanlarımız alanında uzman, teknik bilgisi yüksek personellerden oluşmaktadır. Cihazınızın tamiri ve bakımını en mükemmel şekilde, güven içinde sağlarlar.

küçükçekmece eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Küçükçekmece Bosch Kombi Bakımı

Kombi bakımı da Küçükçekmece Bosch Kombi Bakımı hizmetler arasındadır. Uzman ve eğitimli personelimiz cihazınızn bakımı ve temizliğini en iyi şekilde sağlar. Her sene yenilenen eğitimlerden geçen personelimiz Bosch kombinizin modeli ne olursa olsun etkin bakım hizmeti karşılayabilecek teknik yeterliliktedir. Kombinizin bakımını yönetmeliklere uygun olarak yapar ve gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlarız.Küçükçekmece Bosch Kombi Bakım Ücreti 2016-2017 yılları içerisinde sadece  80 TL dir.

Bosch Servis Kalitesi

Bosch kombi kullanıcılarını Bosch kombilerini tercih etmelerinin en önemli nedenlerinden biri de Bosch servis kalitesidir.Küçükçekmece Bosch Servisi de bu kalite anlayışı içerisinde hizmet verir. Kombinizin her türlü problemine anında çözüm üretir. Servis hizmetimiz hızlı ve kesindir. Kullanıcının mağdur olamamsı için elimizden geleni yaparız. Hızlı ve kaliteli çalışmak temel prensiplerimizdendir.Bosch kombiyi tercih etmek kombi seçiminde içinizin rahat edeceği anlamına gelir. Yüksek kalite standartlarına sahip Bosch kombiler ısı konforunuzu ve sıcak su ihtiyacınızım en mükemmel şekilde sağlayacaktır. Herhangi bir soru ve srununuzda Küçükçekmece Bosch Kombi Servisi hizmetinizde olacaktır.

Powered by themekiller.com