Bosch Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Bosch Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

zeytinburnu eca kombi servisi 0850 840 9 212

Zeytinburnu Bosch Kombi Servisi İletişim

Zeytinburnu Bosch, İstanbul ‘ un en önde gelen kombi servis firmalarından biridir. Kombi teknolojisinin gelişiminde bu firmanın mühendislerinin etkisi büyüktür. Dünya çapında büyük bir Alman firması olan Bosch kombi alanında oldukça ön plandadır. Bosch kombiler en kaliteli ve enerji verimliliği en yüksek kombiler arasındadır. Yüksek enerji verimliliği esasına dayanarak çalışan yoğuşmalı kombiler, enerji verimliliği sayesinde kısa sürede kendini amorti eder. Bosch kombiler en az enerji ile en çok ısı prensibine dayalı olarak çalışır. Bosch kombiler dünya çapında iş pazarlaması yapılan ülkelerdeki zengin Bosch servis ağı ile de rakiplerinden ayrılmaktadır. Ülkemizde de durum böyledir. Bosch firması,Zeytinburnu Bosch Kombi Servisi gibi servisler aracılığı ile müşterisine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

İletişim İçin; 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Bosch Servis İle İlkesi Servis

Bir Alman firması olan Bosch, ısıtma sistemleri açısından Avrupa’nın ve Dünya’nın en önde gelen firmalarındandır. Gelişen kombi teknolojisinde her zaman önemli bir payı olmuştur. Bosch kombiler çevre ile uyumlu yüksek enerji verimliliğini esas alan kombi sistemleridir. Geniş kombi ürünleri ile her türlü ısı konforu sorununa etkili çözümler üretmektedir. Bosch kombiler, kullanıcı ihtiyaçlarına maksimum seviyede karşılık verecek seviyededir.Zeytinburnu Bosch Kombi Servis de bu prensiple çalışmaktadır. Müşterinin tüm isteklerine anında cevap verilir.

zeytinburnu eca kombi servisi 0850 840 9 212

Kaliteli Bosch  Servis Hizmetleri

Bosch servisler eğitimleri ve teknik donanımları en iyi şekilde sağlanmış servislerdir. Ürünün montajından, sonraki bakım ve onarım işlerine kadar her şey titiz bir şekilde yapılır.Zeytinburnu Bosch Kombi Servisleri de bu anlayışla çalışır. Müşteri ihtiyaçlarına anında cevap vererek müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlar. Servisimiz Bosch’un genel servis standartları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Bosch Kombi Bakımı

Zeytinburnu Bosch Kombi Bakım alanında firma yüksek standartlarını takip eder. Bosch yönetmelikler ve eğitimleri çerçevesinde lazım gelen bakım ve temizleme işlemleri profesyonel ellerce yapılır. Kombi bakımının senede iki kez yapılması önerilir. Kombi bakım için en iyi zamanlar yoğun kullanımın olduğu zamanın öncesi ve sonrasıdır. Yani kış aylarından öncesi ve sonrası kombi bakımınızı yaptırmanız için en iyi zamanlardır. Diğer zamanlarda da kombi bakımı yaptırmayı tercih edebilirsiniz.Zeytinburnu Bosch Kombi Bakım Ücreti 80 TL dir. Her türlü bakım işlemini en ince detayına kadar yapacaktır.

zeytinburnu eca kombi servisileri 0850 840 9 212

Zeytinburnu Bosch Kombi Tamiri

Bosch Kombi  Zeytinburnu Servisi, kombi tamiri işini yüksek standartlar ve kalite anlayışı içinde yapar. Bosch kombi servisleri tarafından yapılan tamir işlemleri garanti kapsamındadır. Tamir işlemi gören kombi parçası bir sene boyuncaZeytinburnu Bosch Kombi Servisleri tarafından garanti altına alınır. Bu süre zarfı içinde tekrar sorun çıkarsa tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Bosch kombi servis hizmetleri garantili ve kaliteli hizmet sunar.

Zeytinburnu Bosch Servis Ücreti

Dünya çapında bir firma olan Bosch, her tür modeli için ihtiyaç duyulan yedek parçayı sağlar.Zeytinburnu Bosch Servisi tamir işlerinde, tamiratı gerçekleştirilemeyen parçaları orijinal yedek parçalar ile değiştirir. Bu parçalar bir yıl boyunca Bosch’un garantisi altındadır. Orijinal yedek parçalar sayesinde kombinizin tekrar problem çıkarması önlenir. Ayrıca ek problemlerin de önüne geçilir.

Zeytinburnu Bosch Servis ücreti oldukça makul bir düzeydedir. 2016-2017 Servis ücreti sadece 50 TL’dir. Bu kadar cüzi bir miktar karşılığı Zeytinburnu Bosch Kombi Servis hizmeti sağlayabilirsiniz.

Powered by themekiller.com